Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem unkahúgom gépére...

Letöltöttem unkahúgom gépére a SIMS 4-et de nem indul, mi lehet a baj? Ezt írja ki (lenn)

Figyelt kérdés

The dynamic libary"rld.dll" failed to loadPlease confirm that.

1, the file was copied over the same folder as the cracked executable

2, the antivirus software is not false detecting the file(in which case white list the folder/file)


Letöltöttem másik helyről is ott meg valami Origin nevű kiegészítőt kér, de azzal sem műkődött.



2016. aug. 23. 10:20
 1/5 anonim válasza:
Rafkósak a készítők. Nem működik törten, meg kell venni.
2016. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Érdekes a Google fordítása:

"A dinamikus Libary "rld.dll" nem sikerült betölteni. Kérjük erősítse meg, hogy.

1, a fájlt másolta át ugyanabban a könyvtárban, mint a repedt futtatható

2, az antivírus szoftverek nem hamis kimutatására fájlt (ebben az esetben a fehér lista a mappa / fájl)"


Mondjuk a "repedt" az inkább talán hibás, vagy tört...


A lényeg, hogy a nevezett dll-re hivatkozik, ott van valami bibi.

Tehát tulajdonképpen hibás a letöltött program.

Viszont a másik letöltésből esetleg át tudnád másolni, abban talán jó.

2016. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kéri, hogy telepítsem le az origin nevű szoftvert, de azzal sem jutottam előbbre??? :( :(
2016. aug. 24. 11:30
 4/5 anonim válasza:
Az Origint valószínűleg azért kéri, mert a játék nincs meg"crack"-elve. Ha ennek a jelentését nem tudod, akkor lehet hogy tudok segíteni, de ha nem tudod a jelentését, akkor valszeg még sokszor nem töltöttél le tört játékot, de mondom, megpróbálok segíteni az Origines dologban, de a többiben nem tudok sajnos.
2016. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok, írj privátot, ha segítsek a crack-elésben :)
2016. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!