Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy általános iskolában...

Egy általános iskolában átlagosan hány óráig dolgoznak a rendszergazdák?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 13:18
 1/6 SimkoL ***** válasza:
Mint minden állami szervezetnél.
2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1.+1.

Napi 6-8 óra.

2016. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. aug. 23. 13:29
 4/6 SimkoL ***** válasza:
Az élet nem állhat meg, ez is benne van a pakliban ezért előfordulhat, hogy munkaidő után kell valami(ke)t gatyába rázni, mivel esetleg máskor nem is lehet. Az igencsak 'lecsúsztatja' utána. Nem rossz meló :)
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobbára a lábukat lógatják.

Dolgoznak 1 héten 1 percet, a többit lelógják.

2017. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon faluvégi suliban voltam 2 évet, 4 órára voltam leszerződve részmunkaidős állásként, de sok alkalom volt amikor reggel 6-tól este 8-ig benn kellett lennem. Aztán persze el kell bírni viselni a kollegákat. Ott mindenki be volt gyepesedve egy leharcolt, áporodott rendszerbe. A titkársági gépen 17 éve ugyanaz az xp futott. Az intézményvezető szólt hogy frissítsem win10-re, másnapra megvolt. Aztán a titkárnő visongatva veszekedett velem órakig hogy hogy képzelem én össze-vissza cserélgetni a gépén a dolgokat, hogy neki márpediglen vissza legyen téve a régi rendszer és a 97-es Word, mert ő a 2013-ast se nem tudja, se nem érti, se nem ismeri, és mindenfajta irgumburgumja lesz velem. Aztán olyan poros, elhanyagolt minden, hogy bármikor lelassulhat, túlmelegedhet, elromolhat. Eszközök semmire nincsenek, még egy egyszerű csavarhúzót is nekem kellett bevinni. Egyszer az ünnepség előtt bevittem egy kést, hogy meg tudjam vele csinálni az erősítőhöz a kábelt, az inyézményvezető 10 percig pampogott nekem az irodában hogy "Fiatalember, ez egy oktatási intézmény, a maga számára pedig munkahely, ide szúró, vágófegyvernek alkalmas eszközzel nem járunk." Aztán az igazgatógelyettes asszonynak amikor nem ment az ócska laptopján a wifi, aznap kirúgtak.
2019. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!