Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nyomtat halványan a...

Mért nyomtat halványan a nyomtatóm?

Figyelt kérdés
A színes és a fekete-fehér tinta is félig van még és még sem nyomtatja ki normálisan csak halványan, azt meg alig lehet látni.Mi lehet a baj?Mit csináljak vele?

2016. aug. 23. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt az egyet nyomtatja így, akkor lehet alacsony a dpi-je a képnek. Eredeti méretben nyomtatod, vagy beállítod méretre. Honnan van a kép, mert az internetes fotók sokszor kicsi DPI-sek.
2016. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem képet nyomtatok,van az is benne de inkább szöveg.semmit se nyomtat normálisan.Erről az oldalról nyomtattam korábban semmi gond nem volt vele.

Legutóbb viszont képet nyomtattam.Lehet az miatt lett ilyen?elállítódott valami?

2016. aug. 23. 14:13
 3/6 donfetibo ***** válasza:

A nyomtatódnak kell lenni hozzá való programnak ami kezeli azt és kell lennie olyan szolgáltatásnak benne, hogy karbantartás és ezen belül fej (fúvóka) tisztítása meg stb., ezeket futtasd le a nyomtatódon ha ez sem akkor vedd ki a patronokat és az tisztítsd át tiszta szesszel, azt a programban állítsd át a nyomtatási minőségnél a maximumra, mert lehet csak drawton van és azért nyomtat úgy!

☺☻

2016. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tisztítás megvolt most is ugyan olyan szürke.pedig a próbanyomtatásnál rendes színeket nyomtatott.a felbontást hol tudom beállítani??
2016. aug. 23. 14:46
 5/6 donfetibo ***** válasza:
ahogy azt már írtam a nyomtatódhoz kell lennie egy kezelő programnak és az alatt a nyomtatási opciónál, és pedig a nyomtatási beállítások menü pontban kell lennie ahol az oldal fekvő vagy álló opció is van!☺☻
2016. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megtaláltam..de csak az van a felbontáshoz írva hogy "információ" ha rámegyek pedig írja hogy ami felbontásokat felsorol azok csak tájékoztatás jellegűek.

Ma megint megpróbáltam és már nem annyira halvány csak helyenként viszont csak a szöveg tetejét nyomtatja.

Mi a baja?

2016. aug. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!