Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A WINDOWS EZEN PÉLDÁNYA NEM...

A WINDOWS EZEN PÉLDÁNYA NEM EREDETI. Mit lehet ezzel kezdeni az alábbi speciális esetben? Win 7 Ultimate 64 bitem van egy UEFI-GPT duós gépen, és emiatt egyik Loader sem működik. MBR-re nem tudom konvertálni mert 3TB-os vinyóm van.

Figyelt kérdés

Minden indításnál felugrik a figyelmeztető ablak és a háttér ekkor és ezután 1 óránként elfeketedik.Próbáltam kivenni a frissítések közül de nincs is ott.

A kód ez: "0xc004f009"


2016. aug. 23. 13:47
 1/5 ede1219 ***** válasza:
Veszel egy legális példányt a windowsbol, és regisztrálod.
2016. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1) Megtiszteled a Microsoft kemény munkáját azzal, hogy megveszed a terméküket.

2) Windows helyett valamilyen ingyenes operációs rendszert teszel fel, pl. KUbuntut.

2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donfetibo ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked, hogy de nekem ez a Windows Loader v2.2.1 még soha nem hagyott cserben! Akár milyen Windows volt Ultimate, Home E. Start E. stb mindet egytől az egyig meg kajálta, lehet, hogy még maga Bill Géc is aláírta, hogy eredeti! :)

☺☻

2016. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy SSD-t és arra rakod a rendszert, mint manapság mindenki.
2016. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A remoweWAT nevű programmal megoldottam. Feltelepítettem, reboot és kész. Azért köszi az utolsó két választ.
2016. aug. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!