Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Steam-re akarok feltölteni...

Ha Steam-re akarok feltölteni pénzt és utána meg akarok venni játékot akkor közötte kell várni valamennyi időt?

Figyelt kérdés

Haverom megvett egy játékot steamen és nem engedte utána vásárolni mert kiírta neki hogy egy hetet kell várni mert nemrég volt sikeres vásárlása a steam fiókján vagy valami hasonlót, ha én most feltöltök a steam pénztárcámra 5eurót, utána megtudok venni egy másik játékot úgy hogy azt az 5 eurót nem számolja bele és nem kell várnom 1 hetet?

(új vagyok még a steamen, egy pár hete már regisztráltam de még nem nagyon használtam)


2016. aug. 24. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz vásárolni, a haverod egyértelműen félreértett valamit.
2016. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve használom a Steamet, de ilyenről még sose hallottam. Nincs semmi ilyesmi. Ha piacon megveszel egy itemet, akkor azt csak egy hét után tudod eladni. Ennyi.
2016. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat
2016. aug. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!