Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A don't Starve nevű játékban...

A don't Starve nevű játékban a karakterwk mit tudnak?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el játszani ezzel a játékkal.Nagyon jó!Kezdtem is eget már 29 napra ébredtem,mikor rámszalad egy csomó kutya és meghaltam :(

Nagyon ideges lettem :D.Na mindegy.És megkaptam egy csaj karaktert,és egy bajszos embert.Ezek az új karakterwk mire jók?Van valami új bennűk vagy mi?PLS help!



2016. aug. 24. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Dont starve wiki-n találsz mindent persze angolul, de ha magyarul kell néhány youtube videós van, akik csináltak róluk vidiket azokat keresd meg. Amúgy meg minden le van írva a játékban pár mondatban mikor kiválasztod őket :D ;)
2016. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom,de nem tudok angolul.:(

Google fordító meg sz*rt sem ér,olyan rosszul fordít.

Magyarosítás meg nem találok,egyet találtam de az régebbi verzióra van és az enyém új.

Akk keresek videósokat,akik elmagyarázzák :D

2016. aug. 26. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A csaj az szereti a tüzet és a gyujtogatásokat és nemég meg a tűzben ezen felül van egy gyujtója.. A nyár neki vicc de a telet neméli túl.


A fici a wolfgang azmeg erős nagyobb a damagéja meg a hp ja.. A szakálla melegíti(asszem) de ha levágod jó sok hasznos cuccot tudsz belőle craftolni.. Ennyit tudok wolfgangrol de a wiki vagy a youtube én wikiröl néztem.

2017. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha az alapjatekkal jatszol,azaz kiegeszitok nelkul akkor itt van nehany info azl karakterekrol :D

Willow:-nem sebzodik ha a tuz kozeleben van

-a sanityjet viszi fel a tuz

-van egy kifogyhatatlan gyujtoja ami eletmento tud lenni ha epp nem tudsz csinálni tuzet :D

WolfganG:eleg nehez olyan teren ,hogyha azt akarod hogy eros legyen es harcrakepes akkor folyton etetni kell ami eleg nehez az elejen :D

-fel a sotetsegtol es a szornyektol bar eddig nem tapasztaltam a játékban hogy ez mutate valami mas valtozast.Max kiirja hogyha jon az este hogy,,lassan itt az ijeszto ejszaka" stb

Gondolom wilsonnal jatszottal rola pedig annyit,hogy tud szakallat noveszteni amit le tudsz borotvalni,de telen érdemes meghagyni mert akkor lassabban fagysz meg ^^

2017. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!