Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop ár/érték arányban...

Ez a laptop ár/érték arányban megéri?

Figyelt kérdés
Lenovo IdeaPad 100-15IBD 80QQ00F7HV Erről a laptopról lenne szó. Szóval 110-120 között tudnék venni zsír újat. Megéri az árát? Illetve lehet bele tenni második winchestert, mert azt nem találtam a leírásban sehol. Csak a 128 gb ssd kicsit kevés azért.

2016. aug. 24. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
110ért eális lenne, deha veszel bele hdd-t meg ramot akkor már nem igazán, mert ugye már járunk 140nél. Annyit nem ér, akkor inkább nézz hazsnáltan gépet és cserélj benne aksit ha kell, jobban jársz.
2016. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És amúgy lehet bele rakni 2. Winchestert? Van neki hely? Amúgy ha veszek bele 8gigás ramot a 4 gigást meg el tudom adni, mivel csak 1 hely van benne, ha jól értelmeztem mindent.
2016. aug. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!