Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet-hez rajzceruza?

Tablet-hez rajzceruza?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha vennék egy tablet-et és vennék hozzá egy rajz ceruzát akkor úgy működne mint mondjuk egy grafikus tábla? Az a baj, hogy ami jó minőségű az 200 ezer a legolcsóbb, az pedig elég sok lenne. Vajon ha rá is tudnám telepíteni a ceruzát akkor nem csúszkálna-e el a kezem miatt? Vagy egyáltalán érzékelné? Szerintetek?:c

#tablet #rajztábla #Rajz ceruza #Grafikus rajztábla
2016. aug. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzékelné a kezed és a ceruzát is, ezért én nem ezt venném, de van akinek így is jó. Amúgy vannak grafikus táblák olcsóbbab is, azok se rosszak, helyedben megpróbálnék keresni egyet.
2016. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

„Az a baj, hogy ami jó minőségű az 200 ezer a legolcsóbb”


Pl. Wacom-táblákból az „olcsóbbakra” sem mondhatod, hogy baj van a minőséggel. Nehogy azt hidd, hogy nagy táblán okvetlenül kényelmesebb dolgozni. A4 körüli méret már nagyon jól használható, és 60-70 ezerért már biztosan kapsz.

2016. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

gondolom Cintiq-kel szemezel. Azok tényleg drágák, de érdemes nem képernyőssel kezdeni, mert hátha nem jön be az egész digitális cucc. Erre egy Wacom Intuos Draw is jó ami max 30k.

Persze ott van a többi márka a Trust, a Genius... ezek ilyen 20k körül lehetnek, és nem olyan jó a nyomás érzékelésük, de ha soha nem rajzoltál még gépen akkor megfelelnek.

Meg ami egy jó márka az a HUION olcsóbb, totál versenyképes a Wacommal, de nem nagyon lehet kapni boltokban. [link] innen lehet rendelni. Én magam még nem rendeltem ilyet, csak jókat hallottam róla.

2016. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!