Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League of Legends- ben keresné...

League of Legends- ben keresnék jó orgyilkos, és mágus karaktereket. Nem tudok választani, hogy melyik a legjobb ezekből a karakterosztályokból. Az ár nem számít. Melyikkel kellene kezdenem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 07:26
 1/6 anonim válasza:

Üdv! Én az új Ryzet tudnám ajánlani, nagyon erős mágus! Nézd meg a magyar hősbemjtatóját, fontos kombókat mutatnak hozzá!! Illetve orgyilkosként Katarina, Fizz, és Zed nagyon erősek, de többnyire csak vak módban fogod tudni használni őket, mert egyébként rendszeresen kitiltott hősök… és Fizz nagyon idegesítő xD Az én személyes kedvenc mideseim, Aurelion Sol, és Ryze, de ezek olyan hősök, akikkel jól kell tudni játszani, és jó ellenfelet kell kapni :P (pl: ha Fizzt kapsz Aurelionnal, valószínűleg számodra az egy vesztett meccs)

De, szerintem Sona is jó mides tud lenni :D Csak rengetek varázssebzést, manát, meg csökkentett töltési időt (Illetve ellenféltől függően varázsellenállást, vagy páncélt) kell venni neki. A 2016-os év, egyik leghirhettebb midese ellen, Yasuo ellen mentem múltkor Sonával, és meglepő módon elég jól tartottam a lanet! Nem tudta lerombolni a külső tornyot se :D

Ár szerit itt vannak akiket ajánlok:

Ryze: 450

Sona: 3150

Katarina: 3150 (de ez már nem biztos)

Fizz, Zed: 6300

2016. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Ryze nekem nem a kedvencem

2016. aug. 31. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy legjobb, minden egyes karakter erős, ha jól játszák. Vannak népszerűtlen karakterek, meg az emberek hajlamosak rinyálni, hogy ez Broken, az haszontalan, de igazából még diamond szinten is vannak bármelyik karaktert mainelő játékosok, szóval összességében egész kiegyenlített a játék.
2016. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért itt van néhány, akiket szeretek:

Lux - elég "alap" mágus, ezt a nagy távolságú skillshit mage stílust elég jó megtanulni vele szerintem

Veigar - ő egy ember kikapásában jeles, de csapatos küzdelmekben is hasznos a nagy terület lefogása miatt e-vel és brutál late-game sebzése van, ő se olyan nehéz szerintem.

Taliyah - ő nem a legegyszerűbb, de nekem új kedvencem, csak ajánlani tudom.

Cassiopeia - szintén nagyon erős a late game-ben, ha jól tudsz pozícionálni vele be tud darálni egy egész csapatot, de ő is nehezebb, gyakorlást igényel.


Assasinokért annyira nem rajongok, mert már a csapból is ők fojnak kb. Néhány van, akit szeretek pl Kassadin.

2016. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*skillshot :)
2016. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem Ziggs.Tudom sokan lenézik,de nekem nagyon bejön és volt pàr pentàm is vele.Második kedvencem Lux support.Tegnap pl S+ t kaptam vele,25-4-x re adta és mégis kikaptunk,mert a többi csapattársam mind 0-12 0-14 :D Az hittem agyfact kapok.Még az enemy is elismert (sokat érek vele).Ha Ziggs nem lenne,miden Brand vagy Twisted Fate -t jàtszanék...esetleg Xerath vagy Heimerdinger.
2016. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!