Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tv miért nem viszi át a képet...

Tv miért nem viszi át a képet gépről?

Figyelt kérdés

Hdmi kábel segítségével gépemet összekötve tv-vel nem megy át semmi a tv-re,pedig érzékeli egymást mindkettő ..

A tv-n mikor bedugom a hdmi kábelt a menüben egyből felvillan hogy érzékeli,hogy van abba a portba hdmi dugva.

A gépen is pontosan ki írja a tv típusát minden.

AMD Catalyst programban is érzékeli minden ,de mikor át akarom tenni semmi nem történik a tv-n ,nagy feketeség.

Hdmi kábel is jó kicseréltem másikkal azzal sem ment , illetve a beltérire átdugtam és ott jó volt ,szóval nem a kábellel van a baj.

Felbontásokat tudom nem ott rontom el.

Meg az az igazság,hogy eddig ment nem volt semmi baj, csak szervizben volt a tv-mert belecsapott az áram...

Lehetséges,hogy ott lett valami elcseszve vele kapcsolatban ?! Mert én másra nem tudok gondolni,azóta nem jó mióta ott volt, előtte abszolút nem volt semmi probléma , minden működött .



2016. szept. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami ott elromlott.


Viszont... Hány HDMI port van? Biztos arra a portra van állítva a TV? Én jártam úgy véletlen, hogy 2 HDMI port volt, és az 1-esre mentem a TV-n, viszont a kábelt a 2-esbe dugtam bele. Aztán miért nincs kép?... ha biztos, hogy jó helyen van, akkor a TV a hibás, esetleg a kártyán a HDMI. De hamarabb a TV.

2016. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hdmi menü beállításoknál lehet, hogy váltani kell valami másik vevőre. av-re vagy bármi másra.
2016. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!