Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért melegszik a telóm a...

Miért melegszik a telóm a kamera környékén szinte mejdenm hogy forró mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Aksi tök hideg mikor töltöm meg amikor játszok rajta a,töltéskor kamera környékén se melegszik sehol, csak játék közben meg amikor valami kamerázok de zene halgatás fb stb-nél semmi normális de az aksi az sose se a töltője.

Vajon lessz valami baja?



2016. szept. 2. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bármelyik telefonnál lehetséges illetve természetes jelenség.A SoC nagy terhelés alatt hőt termel,ez jellemző az összes régebbi SoC-ra ami a régi technológiával készült illetve:S617,S808/810-re.De más SoC-nál is jelentkezik.
2016. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A típusát leírhattad volna, de szerintem középen van a kamera és mellette lehet a processzor. Nagy terhelésnél az órajelet nagyobbra veszi, és használja az összes processzormagot, ezzel több hőt is termel. Normális jelenség.
2016. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:

@válaszoló205

Minden processzor termel hőt, többet-kevesebbet, és van ahol jobban elvezetik, van ahol kevésbé. A gyártók általában annyira engedik melegedni, hogy kézzel fogva ne legyen nagyon kényelmetlen. Ha efölé csúszik a hőfok, akkor a telefon leszabályozza a processzor órajelét (vagy gyárilag ennél van a limit).

2016. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm am orosz márka magyarországon nem forgalmazzák de azért ki linkelem mert én is ukrajnába élek csak magyar vagyok

[link]

2016. szept. 2. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
#3.Tisztában vagyok vele,de az S810 esetén nagyon fel szokott forrósodni a SoC illetve S617 esetén is,ezeket emeltem ki.Az újabbak általában kisebb felületűek és ezért kevesebb hőt is termelnek(S820,HelioX25).
2016. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!