Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt a játékot?

Ismeritek ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Szóval, régebben volt egy gépem. Arra, egy lemezen hozott az uncsitesóm játékokat, amiket feltelepítettünk.

Az egyik most eszembe jutott, csak nem tudom a nevét.

Arra emlékszem, hogy mit kellett benne csinálni: Oldalnézetes volt, Scooby Doo ment előre és voltak kis ajtók stb, ami mögött egy szellem bújt el és ki kellett nyitni, mielőtt Scobby Doo odeért mert megijesztette. Bal oldalt volt egy csík (mérő izé) ami az ijedségét mérte. Ha felment akkor Game Over és kezdhettem előlről.

5 vagy 4 pálya volt benne, az összes végén ki kellett szabadítani a karaktereket (bozont stb).

Ha valaki ismeri pls írje le a nevét.



2016. szept. 4. 13:37
 1/2 anonim válasza:

Emlékszem ilyenre úgy 8 évvel ezelőttről,egy kastélyban játszódott,internetes játék,keresgélj a netes játékok között, ott lesz az.

(pl. Y8.com )

2016. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy online játék, azt hittem csak le lehet tölteni.

De megtaláltam: [link]

2016. szept. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!