Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Áramkimaradás miatt tönkrement...

Áramkimaradás miatt tönkrement felhasználó?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kis áramkimaradás nálunk és miután bekapcsoltam a gépet(már a bejelentkezésnél lassabb volt s alig akart belépni), eltűnt minden adat az asztalról, csak a nagyon alap programok maradtak rajta + 2, de a képek az jegyzetek a játékok minden más eltűnt az asztalról és a tálcáról ill. a menüből is. Kutattam a gépben és megtaláltam az felhasználók között azt a felhasználót amit eddig használtam és megvan rajta minden, de nem tudom "aktiválni". Indítgattam a gépet de ugyan az, ha kiteszek valamit az asztalra az eltűnik. Mitől lehet ez és hogyan lehet visszaállítani? (próbálkoztam biztonság mentéssel(visszaállítással) is de azt írja nincsen mentés, pedig emlékszem nem régen mentettem)

2016. szept. 5. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

c:\users\felhasználónév\desktop vagy hasonló néven lesz, lépj be a mappába, másolj ki mindent ami kell.

Ha Windows XP akkor c:\documents and settings\felhasználónév\asztal vagy desktop mappa.

Windows 10 esetén sajnos nem tudom a megoldást.

2016. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!