Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek a PC konfig-nak mennyi...

Ennek a PC konfig-nak mennyi a reális értéke?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy PC szakértő, most a héten vettem egy gépet, amit bővitettem egy új táppal,videokártyával...125euró körül volt összesen...kb 40ezer FT. Elsősorban nem játékra használnám, csak az öreg 13 éves gépemet akartam lecserélni, de ha játszanék, akkor is max COD-ok BO2-ig illetve BF3. Jelenleg nem vagyok Magyarországon, és csak kiváncsiságképp kérdezem hogy ezt ennyiből otthon is kitudtam volna e hozni ha várok még 3 hetet a hazajövetelre?


Alaplap : MSI / Medion MS-7366 MS7366 Ver.2.2


Intel® Core™2 Quad Processor Q8300 4x2,5ghz


1000GB Sata


Sapphire Radeon HD 6870 FleX, 1GB GDDR5 with Accelero L2 PLus


2X2GB DDR2 Ram


Chieftec GPS-550AB-A ATX 550W


DVD+/-RW 22x Dual Layer LG


5.1 audio


Card reader


W-Lan



2016. szept. 8. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 40 ezret akartam írni, mielőtt a leírást elolvastam.
2016. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egész jó gép, 40-et megérte. ha teheted még 4 gb ramot tegyél bele, és jó ideig kiszolgál majd
2016. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!