Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha két monitort használok...

Ha két monitort használok milyen felbontásúak lesznek?

Figyelt kérdés

Tehát van a laptopom, aminek 1366x768 a felbontása (mint a legtöbb laptopon.

Ehhez csatlakoztatnék egy VGA kábellel ( [link] ) egy régebbi, CRT monitort aminek 1024x768 a maximum felbontása.

Windows 10-et használok. Ha csatlakoztatom akkor mindkét monitoron a max felbontás fog menni, vagy csak az 1024x768 a laptopon is?



2016. szept. 10. 17:39
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Ha másolod a képet, mindkettő azonos felbontáson mehet csak. Ha viszont kiterjeszted az asztalt, mindkét megjelenítőn használhatod, annak natív felbontását.
2016. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi! Egymas mellett lesznek, nem hinnem hogy a megkettozesnek lenne ertelme...

Ki akarom terjeszteni majd, hogy tudjak jatek kozben videot nezni stb.

Es ha pl a laptopon megy a GTA SA, alt tabbal at tudok menni a masik monitoron levo bongeszore? A jatekot nem teszi le talcara?

2016. szept. 10. 17:47
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem úgy nem fog menni. Volt már itt már hasonló kérdés, ha jól emlékszem és ők se tudták megoldani. Persze hogy milyen játékkal, arra már nem emlékszem.
2016. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

Majd akkor kipróbálom.

2016. szept. 10. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont a GtaSa-val próbáltam ugyanezt. Természetesen leteszi a tálcára.
2016. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ha csak simán megy a monitoron egy videó YT-n, laptopon meg játszok akkor úgy nem teszi le a videót?

Ha nem váltok ALT Tabbal.

2016. szept. 10. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem bírtam kipróbálni, egyszerre a gta és a youtube lejátszás is akkoriban (7-8 éve) még álom volt :)

De egy sanszot megér.

2016. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat mindenkinek!:))
2016. szept. 10. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha teljes képernyős módban játszol (Fullscreen) akkor szerintem leteszi, ha viszont ablakos vagy keret nélküli ablakos (borderless..) akkor elvileg nem fogja. De ezt nem támogatja minden játék.
2016. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!