Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani azt...

Hogyan tudom megoldani azt hogy egyszerre ne szóljon a hang a monitor hangszóróján keresztül, és a headseten keresztül is, anélkül hogy bármelyik eszköz Jack csatlakozóját ki keljen húzni a gépből?

Figyelt kérdés
a headseté a gép hátuljába van bedugva, amíg a monitoré a gépház elejébe, próbáltam letiltani az elsőket, de ugyan úgy hallom a hangokat mindkét eszközből, és amikor játszok, elég hangosra van felvéve a headsetem hangja, ami a monitorom hangszórójából is ugyan úgy hallik, ami viszont a többi körülöttem lévő eberek számára zavaró lehet, valami olyan megoldást kellene rá találni hogy ne keljen ki be dugdosni az előlapi Jack csatlakozót ha a monitorom hangszóróján keresztül akarom hallani a hangot, valahogy le kellene tiltani azt, amit ha akarok később bármikor újra aktiválhatok.
2016. szept. 11. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A monitorod HDMI-n kapja a hangot ?
2016. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a monitor kezelőjében le lehet venni a hangot.
2016. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tálcán keresel egy hangszoro ikon az óra melett jobb egér klikk rá lejátszási eszközök ott lesz a monitoros és a fülesed is a listában és ha hallgatsz valamit melette a zöld csikok ugrálnak majd. Amelyik kell alapértelmezetté teszed a másikat ami nem kell letiltod.
2016. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
Volume control rulez!
2016. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy. [link]
2016. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló mindkettővel össze van kötve DVI-vel, és HDMI-vel is, de ha a monitort beállítom hogy a HDMI jeleit vegye, akkor eltűnnek a monitoromon az ikonok, és az egér kurzor is, ismerősöm azt mondja hogy ez azért van mert jelenleg még HD 4600 IGP-t használok ami az i5 4670K-ban van, és szerinte ezért tűnnek el az ikonok, és az egér kurzor is, viszont ha a DVI-t használom akkor megy minden normálisan, azt a részét meg hogy rá megyek a Hang ra amúgy Windows 10 64-bites OP rendszert használok, és ott kell váltogatni azt én is ismerem, jelenleg Relatek High Definition Audio-ra van állítva, de ha erről el állítom akkor nincs hang sem a monitor hangszóróján sem pedig a headsetemen.
2016. szept. 11. 12:30
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy már megtaláltam a hiba okát, de kösz mindenkinek aki megpróbált segíteni Eszköz Speciális beállításaiban keletet beállítanom hogy az első és hátsó kimeneti eszközöket egyszerre két különböző hangforrásra használom, ezt kellet beállítanom.
2016. szept. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!