Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Megnyúlt a képernyőm...

SEGÍTSÉG! Megnyúlt a képernyőm és sehogysem tudom visszaállítani! Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van, eddig hibátlanul működött, de kb 1 hete mikor bekapcsoltam, beírtam a jelszavam megnyúlt az egész képernyőm. Laptopom van és már mindenhol próbáltam visszaállítani, képernyő felbontás, elfordítás stb. Segítsetek kérlek mert már megőrülök, és neten sem találtam rá semmi választ.Köszi előre is.
2016. szept. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyúlt?! Azt hogy? De belefér még a kijelzőbe, vagy már kibuggyan oldalt?
2016. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Megnyúlt? :)

Kicsit részleteznéd?

2016. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg belefer, nem log ki teljesen, az ikonok vannak megnyulva, meg mikor belepek netbe ott is ilyen "megnyultan" jelenik meg, szoval kb mintha ellenne torzitva a kep, mashogy nem tudom igy elmagyarzni..:/
2016. szept. 12. 01:00
 4/6 Hominida ***** válasza:
Akkor tegyél fel róla egy-két fényképet.
2016. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

remélem megtudjátok nyitni, és nyílvános, mert másképp nem tudtam feltölteni

2016. szept. 12. 01:27
 6/6 Hominida ***** válasza:

Próbáld ki a [link] oldalt.


Ezek a képek nem fényképek, hanem képernyőmentések. Így én nem azt látom, amit te látsz, hanem azt, amit a számítógép. A "megnyúlt" jelenthet vízszintes és függőleges megnyúlást is.


Ezek a képek 4:3 arányúra beállított felbontást mutatnak. Ha a te monitorod ennél szélesebb formátumú, akkor állítsd át a felbontást olyan arányban levő pixelszámra. Ha nincs megfelelő, akkor a monitorkártya drivere nem jó, töröld, majd telepítsd fel újra.

2016. szept. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!