Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a videókártyával?

Mi van a videókártyával?

Figyelt kérdés
Adott egy Lenovo IdeaPad Y570. Elvileg egy gtx 555m 2gb ddr5-ös kártya van benn. A gép viszont 1024mb-t ír. Ilyenkor mivan? Olyan játékok szaggatnak mint a world of tanks, pedig a net az jó - A videókártya illesztő programját a laptophoz tartozó honlapról szedtem le

2016. szept. 11. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A videokártya illesztőprogramját az Nvidia oldaláról kellene letölteni, kezdjük itt.

Kettő. GTX 555M nincs, amiről te beszélsz az GT 555M.

Három. Honnan gondolod, hogy 2GB-os? Ha 1GB-ot jelez, akkor jó eséllyel 1GB-os.

2016. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, és négy: Ez egy igen gyenge videokártya, és a World of Tanks borzalmasan van optimalizálva - ne lepődj meg.
2016. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs, elírtam (GT). Onnan veszem hogy 2gb-s, hogy a laptop konfigjához az van írva
2016. szept. 12. 06:57
 4/6 anonim ***** válasza:
ÉS hol nézted meg a laptop konfigját?
2016. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
itt: [link]
2016. szept. 12. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy (1!) külső oldalon olvasott értékre ne nagyon adj. A Lenovo hivatalos oldalán sajnos nem találni a gép adatait, de több különböző oldalt is megkerestem, és

mindenhol

[link]

ugyanúgy

[link]

1GB-ot írnak

[link]


Szóval sanszos, hogy igenis 1GB VRAM van benne.

2016. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!