Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS GO-ban mennyi különbség...

CS GO-ban mennyi különbség van a Nova3 és a Mester Guardian 1 között? Sokat kell fejlodni a 2rank között? Ma jatszottam Mester Guardian2vel es nagyonsokszor megoltem őket. (Nem azt akarom mondani hogy azon a szinten vagyok)

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 00:27
 1/3 anonim válasza:
Elég szar a rank rendszer, nézi azt is hogy mennyi nyert versengőd van, és az MVP-ket is nézi. Találkoztam már én is olyan Global Elite-el, aki úgy lőtt mint egy nova2, de láttam már olyan silver-t aki simán lőtte a global szintet,(bár az lehet smurf volt).
2016. szept. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En se hiszek annyira a rankrendszerbe..A mester Guardian 2kozott 1voltam de olyan volt mint egy silver egyes meccs
2016. szept. 12. 23:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Most sorba 6ot nyertem es a 2diknal feldobott nova 3ba utanna elkezdtem mester guardian szintuek ellen jatszani es nyertem 4et+volt egy losem remenykedek benne hogy valahogy osszejon a g nova master
2016. szept. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!