Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Window 7 bejelentkezés után...

Window 7 bejelentkezés után az üdvözlő képernyőn nem tud továbblépni a laptopom. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A laptop azóta csinálja ezt, hogy egyszer nem vettem észre, hogy kb 1-2napot hibernált állapotban volt. Az aksi nem volt benne, csak a hálózati áramról ment. Mivel azt hittem, hogy ki van kapcsolva kihúztam az áramból. Utána ugye jött a milyen módú windows-t akarok indítani kérdés. Normál indításra mentem. Azóta igen hektikusan működik a gép. Van, hogy egyből be tud lépni, de van hogy 5 perc "Üdvözöljük" képernyő sem elég neki, ilyenkor inkább újra is indítom, és reménykedek. A laptop egyik USB csatlakozóját egy laptophűtő rozsdás csatlakozója megfertőzte (rozsdásodik és nem is működik), ez nem tudom, hogy befolyásolhatja-e ezt

Egy Dell laptop (1 éves) Intel I3-as 4.gen. proci, 4Gb Ram, 2Gb Nvidia videókártya.



2016. szept. 12. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

WIN 7 rendszerfájl sérülés okozhatja...

egy "Javító Win 7 telepítés vszínűleg megoldja a gondot, (így minden telepített alkalmazásod megmarad!) de szem.szerint én újrahúznám, szűz (tiszta) telepítéssel a Win 7-et.

2016. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt újratelepítenél:

„Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória” itt megtalálod az összes lényeges hibaelhárítót.

De adtak ki hibajavítót is:

[link]

Letöltés:

[link]

2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mert még nem köszöntél neki vissza! :)

LINUX!!!

2016. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!