Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap vásárolt monitortv-én...

Chaves kérdése:

Tegnap vásárolt monitortv-én pixelhiba látható. Emiatt kérhetem a cserét?

Figyelt kérdés
Selecline 60 cm átlójú és a bal oldalon a látható képben van. Sötét képrészeknél zavaró. Előfordulhat később több ilyen hibás képpont megjelenése?

#pixelhiba #monitortv.
2016. szept. 13. 14:21
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Egyrészt nem biztos, hogy a későbbiekben "szaporodni" fog. Másrészt, a kijelző felületétől (nagyságától) függően, van egy szám, ahány pixel hiba megengedett. Valami olyasmi szerepel a leírásban, hogy "a gyártási technológia tulajdonságai miatt...". Ennek pontosabban utána kellene nézni. De olyasmit is olvastam, hogy x órán belül (48, 72 ? ) pixelhibák miatt kik KELL cserélni a monitort. Persze téyleg nézz utána, mekkora hibákra vonatkozik, illetve egyáltalán érvényes-e még mindig a dolog.
2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Interneten vásárolt eszköznél visszaküldheted akár indoklás nélkül, de nem fogják a kezüket lábukat törni hogy azonnal cseréljék vagy visszatérítsék.


Ezenkívül, ha van pixelhiba-garancia akkor cserélik, de egyébként csak több képpont-hiba esetén kötelező.

Itt számszerűen részletezik: [link]


Megpróbálhatsz szoftveres "javítást" is, hátha "magához tér" a képpont:

[link]

2016. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!