Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Office 365 (diákoknak ingyenes...

Office 365 (diákoknak ingyenes verzió) fiók jelszavát hogyan lehet megváltoztatni, ha elfelejtettem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is buktam ezen, szerintem sehogy
2016. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De most komolyan nem lehet a neten megváltoztatni? -,- Mekkora fa.szság...


Megpróbálom holnap felhívni a Tisztaszoftver program ügyfélszolgálatát...

2016. szept. 13. 20:53
 3/10 CspCsj ***** válasza:

Próbáld ki hátha az adott email-re küldenek jelszóváltoztatási lehetőséget:

[link]


Bár szerintem is sokkal jobb lenne, ha pár klikkel meg lehetne változtatni a jelszavakat, - akkor azért óbégatna mindenki, hogy már megint feltörték a fiókját és nem tud belépni...

2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet jelszóváltoztatást kérni, azt írja, hogy nem találja a fiókot, mert a fiók email címe úgy néz ki, hogy EDU_XXXX_YYYY@diakoffice.onmicrosoft.com és ezen az oldalon csak sima hotmail,outlook.live.com stb jelszót lehet változtatni. :/
2016. szept. 14. 10:07
 5/10 CspCsj ***** válasza:

Akkor az első linket próbáld (school account):

[link]

2016. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Nem tudtuk ellenőrizni a fiókot.


Ha szeretné, felvesszük a kapcsolatot az Ön szervezetébe tartozó rendszergazdák egyikével, és megkérjük, hogy állítsa alaphelyzetbe az Ön jelszavát."



"Csak a rendszergazda állíthatja vissza a jelszót. Segítségképpen küldtünk egy e-mailt a rendszergazdának, amelyben megkértük, állítsa alaphelyzetbe az Ön jelszavát.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a kérés feldolgozása időbe telhet az Ön szervezete támogatási gyakorlatától függően. További segítségért lépjen kapcsolatba a rendszergazdával vagy a segélyszolgálattal."


Remélem kapok új jelszót még ezen a héten.. :D

Köszi a segítséget.

2016. szept. 14. 10:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta sem kaptam új jelszót :'D
2016. szept. 18. 12:48
 8/10 CspCsj ***** válasza:
Akkor úgy látszik, hogy az iskola illetékes informatikusát kell személyesen felkeresni, esetleg email-ben értesíteni. (hátha a Microsoft értesítés nem ért célba)
2016. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Másfél év után sikerült szereznem új jelszót xd
2018. febr. 20. 17:37
 10/10 CspCsj ***** válasza:
Ejha! Nem siették el.
2018. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!