Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 10 ezer forint értékben ti...

10 ezer forint értékben ti milyen billentyűzetet és egeret vennétek játékhoz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 21:16
 1/3 anonim válasza:

Hát hogyha angol kiasztás jó akkor

[link]

2016. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én személy szerint ennyiből semmilyet, pár éve még voltak tök jó egerek 8-11 között, ma már szinte kizárólag a 15+ szegmensben látok olyat amit érdemes lenne megvenni. Billentyűzet szerencsére sokkal egyszerűbb, abból jöhet akármilyen, a gagyi teszkóssal sem leszel hátrányban a 80 ezres világítós gémer billentyűzetes arccal szemben.


Optikai legyen, semmiképp se lézeres, és ha nem feltétlen vágyad akkor én ívesen elkerülném a vezeték nélküli egereket is - ennél konkrétabbat sajnos nem tudok javasolni. Illetve annyit, hogy jó minőségű egér\billentyűzet ennyi pénzért nem fog világítani, bármennyire is komolynak tűnik a megjelenése az csak parasztvakítás, meg merem kockáztatni, hogy kivétel nélkül mindegyiknél.

2016. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hominida ***** válasza:
Ha gyönyörködni akarsz benne, akkor nem tudom. Ha játszani akarsz vele, akkor tökmindegy, csak tapintásra legyen szimpatikus, legyenek olvashatóak a betűi és legyen vezetékes. Egérben túllihegik a felbontást meg a mindenféle paramétereket. 3 gombos, görgős a normál, és nem tudom, hogy a játékok a több gombos egereket mennyire használják ki. De olyan sajnos tényleg nem vehető ennyi pénzből, amióta az ipar kitalálta, hogy az valójában "gamer" egér, ebből következően drága. Menj be egy nagy boltba, tapogasd és kattintgasd végig őket, aztán vedd, amelyik megtetszett. Ezer forintos egér is lehet teljesen jó.
2016. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!