Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani hogy ez...

Adrian75 kérdése:

Megtudnátok mondani hogy ez milyen "effekt"?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok hogy photoshoppal lehet ilyet csinálni.

[link]



2016. szept. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Double exposure, vagyis dupla expozíció.
2016. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez több effekt, össze dolgozva...

Van egy alphazot kép, ami eras módba kivág egy háttér képet, és végül ez alá bevan rakva egy másik kép.

2016. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 az kicsit össze tettebb effekt nem?
2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2016. szept. 17. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy ilyet bármelyik képszerkesztővel lehet csinálni -- köztük természetesen a Photoshoppal is.

Egy általános javaslat a módszerre (bocs, nem néztem meg a videót, lehet, hogy ott is hasonló):

Két réteget használsz, az alsó a színes tájkép, a felső a szürkeárnyalatos. Kijelölöd a figurát, és félig átlátszóvá teszed -- én itt az alfa csatornát módosítottam, de visszatörölgetheted egy jó nagyra és viszonylag átlátszóra állított radírral is.

[link]

2016. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
Ja, még annyit: A radírozás előnye, hogy csak ott és annyira látszik át az alsó kép, mint szeretnéd.
2016. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!