Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopra célszerű...

Milyen laptopra célszerű beruházni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy műszaki guru, de lassan esedékes lenne új laptopot vennem, a bőség zavarában pedig nem igazán tudok dönteni.


Mindenképp laptopra lenne szükségem sajnos-nem sajnos, mert sokat utazok, költözök hosszabb-rövidebb időkre.

150-200 ezer Ft közötti összeget tudnék rá szánni. Sokat dolgozom, netezek, rengeteg dokumentumom van. Olyan programokat is futtatok, mint a Photoshop vagy After Effects. Viszont emellett játszani is szeretek. Nem arra vágyom, hogy ultra grafikával fussanak a legújabb címek, de egy szaggatásmentes, stabil közepesnek már tudnék örülni. A mostani laptop alacsony beállításokon még elviszi a dolgokat, de egy Witcher 3-mal pl. nem boldogul.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 18. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkara meg eleg lenne talan 200 vagy jatekra de a ketto egyutt arra keves

Kell egy i7 bele es 960m ssd merevlemez 8 gb ram

2016. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen igényekkel csak használtat nézz, de még az is necces ennyiért. A Ps meg Ae tipikusan nem azok a programok, amik spórolnak az erőforrásokkal, de nagyon nem.
2016. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is ettől féltem, jelenleg viszont nem nagyon tudok többet laptopra szánni. :/

Ha mondjuk kivenném a Ps-t és Ae-t, maradna a munka, amihez net kell, meg sok Office + játékok, akkor már lehetne találni ilyen árkategóriában?

Köszönöm a válaszaitokat!

2016. szept. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!