Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a telepít...

Miért nem ismeri fel a telepítő CD-t?

Figyelt kérdés
2 éve vásároltam egy eredeti Win7 64 bites Home Premium Service Pack 1 telepítő cd-t. Kb 2x-3x újra is raktam, de a mai napon furcsa módon nem ismeri fel a cd-t. Bármilyen más lemezt felismer, legyen az bármi, csak ezt nem. Probléma hol lehet? Meghajtóm : asus drw-24f1st fekete oem dvd író driver, alaplap: asrock fatal1ty h97 killer driver, ha kell bármilyen más infó, kérdezzetek bátran.

2016. szept. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a lemezen látható sérülés nincs, karcolsás, akkor valószínűleg haldoklik a DVD olvasód, gyakori hiba...

(Én ezért se veszek már, elég azaz 1 tucat rossz)

Tölts le egy eredeti értintetlen Win7 64 Home Premium SP 1 -es telepítőt, rakd rá Rufussal pendrivra, és telepítsd arról.

(akár torrent oldalról is letöltheted)

Annyi hogy a CD key amit kaptál azzal tudod majd aktiválni.

2016. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtisztítottad a lemezt? Nálam már volt ez a probléma.
2016. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
S meghajtómmal nincs gond, ahogy írtam mindent beolvas, kivétel ezt. Egy hajszálnyi karc sincs rajta, tükör tiszta, laptopba próbaként beraktam, ott működött. Sajnos nem áll rendelkezésemre semmilyen pendrive.
2016. szept. 18. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

"laptopba próbaként beraktam, ott működött"

Akkor a lemez jó, a DVD olvasód járja a végét...

(mint írtam tipikus probléma)

2016. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hominida ***** válasza:
Az a bizonyos "felismerés" a gép indításakor történik, vagy már megy a Windows, mikor beteszed a lemezt?
2016. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!