Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt szeretném elérni ha a...

Azt szeretném elérni ha a letölteni kívánt fájlok helyét minden egyes letöltésnél én választhatnám ki, nem pedig azt a mappát látnám a kis ablakban (ami akkor jelenik meg mikor letöltesz) amelybe előzőleg töltöttem le. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

win10-em van

Chrome böngésző

Előzőleg azt a tippet kaptam, hogy a böngészőnél kell ezt beállatíni a beállítások> speciális beállítások> letöltések helye

De ez a módszer nem hozta meg a várt eredményt.


2016. szept. 19. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"De ez a módszer nem hozta meg a várt eredményt."

Ez mit jelent, máshova menti?

2016. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Ezen a gépemen Firefox van, de hasonlóképpen lehet a Chrome-nál is beállítani:

[link]

2016. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Itt van a Chrome-ra vonatkozó beállítás:

"A letöltés helyének módosítása


Kiválaszthatja számítógépén azt a helyet, ahová a böngésző alapértelmezés szerint menti a fájlokat, de lehetősége van arra is, hogy minden egyes letöltés előtt megadja a letöltési helyet.


Nyissa meg számítógépén a Chrome-ot.

A jobb felső sarokban kattintson a Továbbiak Továbbiak És még Beállítások lehetőségre.

Lent kattintson a Speciális beállítások megjelenítése elemre.

A „Letöltések” szakaszban módosítsa letöltési beállításait:

Az alapértelmezett letöltési hely módosításához kattintson a Módosítás gombra, és válassza ki, hogy hová szeretné menteni a fájlokat.

Ha minden egyes letöltésnél kézileg szeretné megadni a letöltés helyét, jelölje be „A letöltés előtt kérdezze meg, hová mentse az adott fájlokat” elem mellett található négyzetet."

2016. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!