Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujratelepítés után nem indul...

Ujratelepítés után nem indul a laptopom?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a gond hogy tegnap visszan lettnálítva a win10 de nem indul el hanem valamilyen szöveget írki ilyenkor mivan mehet a kukába?

[link]



2016. szept. 20. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Biosban nézd meg, hogy hdd-ről bootol e.
2016. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ès azt hogy mert ez laptop mèghozzá hp ès nagyon más nekem:D
2016. szept. 20. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy laptop vagy asztali.

Postnál valószínűleg kiírja, hogy mivel tudsz belépni biosba, általában delete et csapkodva. Boot, boot device order, ehhez hasonló menüket keress.

2016. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Boot options olyan van.

Azon kivül semmise procit is akartam huzni ne mèg azt se lehet látszik hp :D

2016. szept. 20. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan lehet húzni, de őszinte leszek, nagyon úgy tűnik hogy egyáltalán nem értesz hozzá("látszik hp", "ilyenkor mi van, mehet a kukába?"), valószínűleg jobb is, hogy nem találtad meg hogy hol.


És esetleg azt is leírod, hogy mit találtál a boot optionsben?

2016. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eh de bunkó de valószinüleg igazad van sose volt laptopom ezse az enyim gèpen se turkáltam mèg a biosba ez van :D

Kèpek:

[link]


[link]

2016. szept. 20. 18:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Upa az egyik ugyan az
2016. szept. 20. 18:40
 8/8 A kérdező kommentje:
2016. szept. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!