Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ráborult az acetonos körömlakk...

Vivike318 kérdése:

Ráborult az acetonos körömlakklemosó a laptop billentyűjére, és most nem működik egyetlen billentyű sem rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van, akkor vársz vele és működni fog. Ha nincs mázlid, akkor eléri és megmarja a nyákot, esetleg zárlatot okoz.

Nálunk a sör ment bele, de az vezeti az áramot... 30 ezerért cserélték a billentyűzethez tartozó elektronikát.

2016. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

A sörrel szemben az acetonnak az a külön "haszna", hogy kiválóan oldja a műanyagok jó részét, meg még sokmindent. Nagy az esélyed, hogy drága lakklemosás volt, és jöhet a szerviz, a csere. Nem éppen olcsó...

De azért a 30 ezer egy kicsit soknak tűnik! Nem írsz típust, így csak arányításnak: [link]


Persze ehhez még hozzájöhet a szerviz óradíj. Bár a legtöbb laptopnál nem kimondottan nehéz akár házilag kicserélni.


Viszont, ha olyan helyre is belefolyt az aceton, hogy mást is hazavágott, akkor bukta, marad a szerviz, de én a helyedben először árajánlatot kérnék.

2016. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Laptophoz

jó ha van , olyan hely a laptopon ezt meg kell nézni, lehet tenni rendes

másik tipusú billentyűzetet is


amelyik a számitogép tipusnál van

tehát azon is tudsz irni, asztali számitogép , desktop

ról a billentyűzet , és talált a laptophoz


nekem is volt ilyen esetem , oda tettem ahhoz a laptophoz

2016. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hp 250 g4 laptop, és mostmár működik néhány billentyű, de pl az e-t azt oe-nek írja, a caps locknak kell 1 perc mire reagál.de vannak olyan billentyűk amik abszolút nem működnek, de pnt azok amiket nem is érte a körömlakklemosó.
2016. szept. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!