Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék legegyszerűbben...

Hogy tudnék legegyszerűbben színt rakni számokra?

Figyelt kérdés

[link]

ezen az oldalon mondjuk generálok 10000 számot,hogy tudnám elérni,hogy bizonyos számok ilyen,bizonyos számok olyan színűek legyenek?(0-36ig lévő számokat a rulettasztal szerint színezni)


2016. szept. 22. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
De hol? Milyen programban? Milyen weboldalon? Milyen nyelvben? Nem érthető a kérdés!
2016. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezért írtam hogy mi lenne a legegyszerűbb mert nem tudom miben :D

Gondoltam arra hogy pl lementem egy txtbe aztán írok rá valami c programot, még a beolvasás menne is sztem de színezésre nincs ötletem

2016. szept. 22. 16:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha más nem akkor csak simán írok "fekete" meg "piros"-at a számok helyére
2016. szept. 22. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha HTML-be mented az eredményt. A színezés legegyszerűbben így néz ki: <font color=red>szám</font>
2016. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is Excelben csináltam, ott lehet feltételes formázást, igaz így is egyesével kellett beraknom a számokat de megvan
2016. szept. 22. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!