Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mágneseződik az egér a touchpa...

Mágneseződik az egér a touchpad mellett, jobb oldalon kevésbé. SSD-s a gép. Tudom winyót kinyírja a mágnesezés. De vajon ezt is?

Figyelt kérdés

Ahol nagyon mágnesezi nem tologatom - bal oldalt, de picit jobb oldalon is mágnesezőzik.

Szerintetek megbírja?



2016. szept. 23. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázná, mert ezt így korán reggel nem vágom ?
2016. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk.
2016. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
csatlakozom
2016. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
Nem értem!
2016. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tabaki ***** válasza:

Az enyémet az egyéniségem kisugárzása terheli, mégpedig alaposan, de a hardver egyelőre dacol vele. Az efféle problémákkal meg kell tanulnunk együtt élni.

Azon túl, hogy én sem értem, kinek van mumpsza, az sem világos, miben változtatna a helyzeten a tagadó vagy helyeslő válasz.

2016. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó má nem parázom tőle, csak elsőre ijesztő volt hogy odamágneseződik az egér ami műanyag, a touchpad mellé a laptopon. De azért az fura hogy kikapcsoltan is.
2016. szept. 24. 06:30
 7/10 Szirty ***** válasza:

Nem baj ha nem vagy tisztában a mágnesesség fogalmával.

A baj az, ha nem tudsz arról hogy nem vagy tisztában vele amikor ezt a kifejezést használod...

2016. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aztán rájöttem a NICd akku rdrtlrg mágneseződhet.

Nem hinném hogy tévednék, mert úgy tapad a géphez az egér mint két mágnes amikor vonzza egymást. Jóllehet a gép nyilván elektromágneses, az egérben meg olyan fém van amit vonz.

2016. szept. 26. 05:45
 9/10 anonim ***** válasza:

"rdrtlrg"

Ez mit takar?

2016. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaj elgépeltem: 'esetleg' és valóban vonzza a rendes mágnes az akkut.

A gép hogy miért elektromágneses azt nem tudom, csak 5V van benne.

2016. szept. 27. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!