Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi lg házimozit hohyan...

Régi lg házimozit hohyan tudok összekötni új lapos tv-vel és laptoppa?

Figyelt kérdés

A tv-t már összekötöttem a házimozival. Scart csatlakozót a modembe raktam és a rca kábeleket meg a dvdbe, de hiába dugom a jack dugót a laptopba és az rca kábeleket a dvdbe és állitom auxra nem szól együtt. Milyen beállitás kellene?

Tudnátok segiteni!



2016. szept. 23. 07:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákèrt telefonról irtam.
2016. szept. 23. 07:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ugyanezzel a módszerrel a tv-nél szól, akkor nem a házmimozival van gond. Laptop fülhallgatóval működik?
2016. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, most nézem, hogy a tv is kérdés. Az nem lehet hogy a scart rész az neked csak bemenet?

Meg kellene nézni hogy milyen audio kimenetrk vannak a tv-n. Valószínüleg ez rca és jack kimenetben fog megmutatkozni.

Szóval nem rca scart kábelre van szükséged hanem rca jack kábelre. Ezt tudod laptophoz és tvhez is használni

2016. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A laptopot nem próbáltam fülhallgatóval.

Egy scart van a tvhez de nem abba van dugva hanem a modembe mert a tvt már tudjuk nézni hogy a házimozi is szól.

A dvdhez van rca kábel és jack dugó a géphez. Usbs kábelem nincs a dvdhez. Scart meg nincs a laptopon vagyis az a kicsi.

Még azt kipróbálom hogy fülhallgatóval jó e a jack dugó, mást nem nagyon látok hova lehetne mit dugni.

A gépet szoktam összekötni a tvvel hogy a gyerek tudjon mesét nézni. Gondoltam hogyha már a tv a dvd-vel jó akkor ennek is valahogy működnie kéne.

De lehet hogy másfajta átalakitót kell vennem.

2016. szept. 23. 08:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Fülhallgatóval a gépem a tvvel összekötve nem működik. A gépbe hdmi csatlakozó van és úgy jó a tvvel, de ha benne marad a hdmi csatlakozó a gépbe nem szól jack dugóval csak ha kihúzom a gépből. Megvagyok lőve.
2016. szept. 23. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, azt szeretnéd hogy a laptop képe legyen a tv-n, a hang pedig a hazimoziról szóljon?
2016. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen. Kép van a tv és a laptoppal, csak a házimozi hang hiányzik.
2016. szept. 24. 07:21
 8/11 anonim ***** válasza:
A gépen a kék vga port van használva, vagy hdmi kimenet?
2016. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hdmi kimenet
2016. szept. 24. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor a következő a teendő. Ha a hdmi kimenetre van kötve akkor a gép átáll úgy, hogy hdmi-n küldje a hangot is. Ha csatlakoztatva van akkor utána a laptopon a hangbeállításoknál az alapértelmezett lejátszóeszköznek a hangkártyát kell választani. Ha ez megvan akkor egy jack-rca kábellel össze kell kötni a laptopot és a házimozit. Ezután már működnie kell.
2016. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!