Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van ez? NVidia geforce...

Mitől van ez? NVidia geforce gtx 750 TI 2GB Intel Core i5 2400 3.1 ghz 4GB ram stb a gépem

Figyelt kérdés

Na szóval megvan a gép,és akármilyen videófelvevővel veszek fel játékokat hiába van egy játékban 200fps-em videóban amit felveszek,és a visszajátszásnál van vagy 30. Kicsit mintha laggolna! Nem tudom mitől van,meg néztem videót. Simán vinnie kéne a gépemnek a gta V-t! És el is viszi csak 10perc mulva fagy! Nem laggol,hanem csak 10mp-ként lefagy 2-3 másodpercre! Nem értem mi a baj,mert akárkinek ilyen configa van senkinek nincs vele ilyen problémája! Biztos nem az a baj hogy gyenge a gépem!

Valami ötlet?

Szerintem a Ram vagy a Processzor a hibás.



#játék #GTA 5 #Laggos felvétel Visszajátszáskor
2016. szept. 24. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:

A ram lehet a baja!?

Mert nekem 4GB van ! 8 volt csak meghalt ! 2x4

És itt ebben a videóban,a 8GB megy lagg nélkül rendesen

És ugyan így akad nekem is , mint a 4GB-nél!

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=qCHFKBF5938

2016. szept. 24. 20:14
 2/4 anonim válasza:
Milyen márka adta ki a videókártyád? ASUS, Gigabyte, MSI, stb?
2016. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Asus adta ki
2016. szept. 26. 19:18
 4/4 anonim válasza:

Telepíts újra

vagy

Futtass memtest-et

vagy

Kérj kölcsön egy másik vidikarit

2016. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!