Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus laptopomon Win 10 fut,...

Asus laptopomon Win 10 fut, leszedett most egy frissítést és a touchpad-en nem működik a két ujjas görgetés. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Visszaállítottam az előző illesztőprogramot, nem történt semmi, utána frissítettem az illesztőprogramot, semmi. Ezt eljátszottam még néhányszor, de nem sikerül. El tudja magyarázni valaki, mit csinálok rosszul? Ha lehet részletesen.
2016. szept. 24. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is asus laptopom van. És nálam is előfordul ez a probléma. Egyszer működik egyszer nem. Aszem régebbi verziót kell felrakni. Mindjárt megnézem melyik van fent nekem. Csak most ép asztali gépen vagyok
2016. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
közbe visszajottem. Nézd meg melyik asus smart gesture van fent neked! Nekem a 4.0.12-es. Régebben nekem is előfordult ez a probléma. Ezzel működik.
2016. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és persze a smart gesture-n belül engedélyezned kell. De mielőtt felrakod ezt a verziót (ha nincs fent) a régit töröld!
2016. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, így végre sikerült! :)
2016. szept. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!