Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max 6000Ft-ig jó, megbízható...

Max 6000Ft-ig jó, megbízható gamer egereket tudtok?

Figyelt kérdés
A kialakítása inkább jobbkezes legyen vagy mindkettő, stílusos és jól kinéző legyen, és legyen egy kis alapvilágítása(de ne legyen karácsonyfa).És ölülnék neki hogyha több gomb is lenne rajt.

#jobbkezes #egér #stílusos #alapvilágítás
2016. szept. 25. 11:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És vezetékes legyen mert a vezetéknélkülit nem nagyon szeretem, de mindkettő jöhet
2016. szept. 25. 11:59
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért nem válaszolunk erre a naponta általad feltett kérdésre, mert gonoszak vagyunk, hanem mert nincs ilyen.


Max aliexpressen találhatsz valami kínai csodát(nekem is onnan van, több éve használom egész jó, de vezeték nélküli)

2016. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eltudod küldeni a linkjét?
2016. szept. 25. 12:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell aliexpresz közelebb is van kinai csoda [link]
2016. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egy Logitech M185 vezeték nélküli egerem van, és minden igényemet kielégíti. Kérdés mire kell pontosan, mert ha nem vagy hardcore FPS klánozós, vagy ha nincsenek komoly, hosszútávú terveid egy játékban, akkor szerintem felesleges a gémer egér, pláne 6000 Forintért, meg ahogy írták, parasztvakítás. Egy Razer egérrel lehet már tudnál valamit kezdeni, csak emagon a legolcsóbb 15.000 Ft. De akkor már egérpadnak sem a bútorlap, vagy pár száz forintos Hama a megoldás, hanem szintén egy Razer pad, ami a te egered árfekvésében kezdődik.
2016. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én ritkán szoktam játszani de akkor is cs1.6 vagy dark souls. De én inkább dizájn miatt akarom.Nem vagyok az a kocka fajta, pl van olyan hét is amikor csak hétvégén játszok 1 2 órát
2016. szept. 25. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:

HP, Logitech, Microsoft egerek között nézzél akkor valamit ami tetszik neked. Öcsémnek van valami Trust "gamer" egere, de kb. olyan is, jön le róla a gumi dizájn, pedig szerintem nincs 1 éves az egér. Lehet nem annyira dizájnosak, de szerintem jobban össze vannak rakva, mint egy ilyen:

[link]

2016. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Én egy ilyesmit találtam. Ez jónak számít?

2016. szept. 25. 13:54
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy egy ilyen

2016. szept. 25. 13:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent a: felbontás(dpi) 3500
2016. szept. 25. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!