Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitorom magától úgymond...

A monitorom magától úgymond ki/be kapcsol teljes képernyős játéktól/videótól. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A monitor a napokban elkezdte ezt csinálni.

Bármely játék közben, amelyik teljes képernyőben fut, vagy éppen teljes képernyős videónézés közben, magától ki, és be kapcsol.

Utánaolvastam, és arra jutottam, hogy valószínűleg a kondenzátor mehetett tönkre a monitorban, ezért csatlakoztattam egy másikat, de ennél is fennáll a probléma.



2016. szept. 25. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:
U.i.: A kérdés megírása után 1 órával kb "szétugrott" a kép, újraindítottam a gépet s ezzel elkezdett a monitor szabályosan ki-be kapcsolni, kihúztam a kábelt a vga-ból akkor abbamaradt, majd mikor visszadugtam ugyanúgy ki-be kapcsolt.
2016. szept. 26. 00:01
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
Inkább a videokártyával lehet valami gond. Talán nem bírja a nagyobb felbontást, ilyenkor megszűnik a jel, a monitor azért "kapcsol ki". De akár a tápegység is okozhatja.
2016. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!