Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy gamer számítógép...

Szeretnék egy gamer számítógépet építeni, miket tudtok hozzá ajánlani? (több lent)

Figyelt kérdés
Egy 200.000-400-000 forint közötti összeget szánnék gamer gép készítésére. Milyen "alkatrészeket" ajánlotok hozzá? Alaplapon át videókártyáig mindenhez kérnék valamilyen ajánlatot mert nem vagyok benne biztos miket vegyek hozzá.

2016. szept. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Monitor(ok) felbontása (száma)?
2016. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DariusMorbi válasza:

Én ezt rakom össze a közeljövőben 250-ből:

VGA: MSI GTX 1060 6gb|OC

CPU: IntelCore i5-6500(gyári hűtővel szval nézd hozzá a "BOX" címszót)

MRB: MSI B150M MORTAR

PSU: XFX 450W Pro

RAM: 2x4gb DDR4 Kingston Hyper X Fury(2133MHz)

SSD: Kingston Hyper X Fury 120gb

HDD: Seagate Barracuda 1TB|7200rpm|64mb

Ház: Zalman Z11 Plus

Bill: Redragon Karura

Egér: Redragon Nemeanlion

2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egér mondjuk nem olyan fontos hogy gamer legyen :P Memóriának minimum 2 TB-ot akarok, képernyőnek pedig valószínűleg egy LG 24MB56HQ-B-t fogok venni. (omg ezek az LG-s nevek :P)
2016. szept. 26. 22:47
 4/7 DariusMorbi válasza:
Hát figyelj. Akkor hdd ugyanaz csak a 2TB-s verzió. Esetleg gtx 1070 és ahhoz egy i7-6700k. Mondjuk ilyen procihoz nem adnak hűtést mert a gyári általában csak a sima, nem k-s szériákra van tervezve. Egy 25-30-ból egy Be quiet Dark Pro 3-at veszel rá hűtésnek. Meg akkor a bill-t meg az egeret kiveszed a pakkból, annak az árát beletolod a hdd-be. Esetleg még lapot cserélj ha atx-et akarsz MSI B150 M3-ra. A videókártya, a proci meg aza alaplap kb. 290-300k-t tesz ki. A maradékból szerintem meg lehet oldani egy jó monitort meg egyebet. Spórloj egyelőre azzal hogy elég 8gb ram. Az alaplaphoz ddr4 van úgy figyeld. 4 memória slot van a lapban szóval veszel most 2db 4gb-set és később beleraksz még egy ilyen kiszerelést. Táp Corsair Vengeance 400 vagy XFX TS 450 esetleg XFX Pro 450. Szólj ha valami kimaradt majd megírom.
2016. szept. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DariusMorbi válasza:
Házból nézel egy olcsóbbat. Zalman Z3 Plus már egész jó hűtésű.
2016. szept. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a Zalman Z3-at ismerem egyik ismerősömnek is olyan van. Mondjuk valószínüleg olyan felszerelést fogok venni mint amit te írtál először csak nagyobb memóval és gamer bill meg egér nélkül. Egyenlőre ez a konfig nekem be fog jönni, a RAM-ot meg a videókártyát pedig később is le tudom cserélni jobbra. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 27. 21:59
 7/7 DariusMorbi válasza:
Örülök hogy segíthettem :)
2016. szept. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!