Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Good Game Poker DEAKTÍVÁLÁS...

Balu14552991 kérdése:

Good Game Poker DEAKTÍVÁLÁS BANNED?

Figyelt kérdés

Sziasztok veletek előfordult olyan hogy deaktíváltak titeket a semmiért mert velem tőbszőr előfordult igaz régen multiztam de útána próbáltam normálisan játszani 1karakterrel ahogy a rendszer akarta, csalás nélkül. Először megpróbáltam 2-3M felhoztam és a rendszer kíirta deaktíválás gondoltam ez azért van mert régen sokat multiztam ezért vártam vele 2-3 hónapot és újra elkezdtem játszani és felhoztam hirtelem magam 28M-és a rendszer kidoboot vele együtt a barátomat is EZT FELHÁBORÍTÓNAK TARTOM!

50-60M ODA írtam a supportnak az ügyet nagy ívben leszarták erre is kellet várnom 1 hónapot és se levél amiben megfogalmaztak volna valamit se válaaz ara hogy miért deaktíválnak. Ti is voltatok hasonló élményben írjatok választ kőszi!


2016. szept. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A vér nem válik vízzé.
2016. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja sajna tudom már 2 hónapja volt ! De hát akkor is idegesítő hogy ennyire ilyenek kivételeznek azokknak akik füzetnek a játékért de ezt csak azok csinálják akik nem 100-sok mivel igazi pénzben is lehet... aki meg játékra kőlti hát arra inkább nem mondok semmit ez a pókere meg a netes előfüzetésses játékokra igaz hogy előnyt kapjál de akkor már nem játék a játék helyete jobban megéri pc-s játékokat venni
2016. nov. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!