Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem boot-ol a gépem, segítség!...

Nem boot-ol a gépem, segítség! (Bővebben lent) [? ]

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hatalmas hülyeséget csináltam, nem tudom pontosan mi okozta a problémát de segítség kéne!


Volt ez az új szeptemberi (nagyobb) Windows Update. Felraktam a frissítést, elindult a gép. Kitöröltem CCleaner-rel a Windows.old mappát ami lehet, hogy hülyeség volt. Amint ez megvolt frissíteni akartam a GeForce Expreience-t (GTX 770). A frissítés be crashelt, majd a program eltűnt. (Ez lehet a másik oka a problémának). Ezután újraindítottam a gépet.


A bootolásnál a töltés jel örökké ottmarad a fekete háttérrel, viszont a kurzort látom és hogy van valami a képernyőn (ugye a kurzor megváltozik) De a háttér teljesen fekete.


Windows 10-nél már nincsen lehetőség a Csökkentett módos indításra. Elegem van a Windows 10-ből, most Windows 7-et töltök le.


A Windows az SSD kártyán volt rajta.

Van arra valamilyen módszer, hogy az SSD kártyán lévő fájlok ne tűnjenek el? [Azért mondom, mert ugye Windows 10 helyett Windows 7-et telepítek újra]. Ehhez nincs tapasztalatom, kérlek segítsetek!



2016. szept. 27. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kitöröltem CCleaner-rel a Windows.old mappát ami lehet, hogy hülyeség volt."


Az nem szükséges a megfelelő futtatáshoz a rendszert illetően.


"Van arra valamilyen módszer, hogy az SSD kártyán lévő fájlok ne tűnjenek el?"


Esetleg Linux Live rendszerből kimásolni (képeket, dokumentumokat, videókat, zenéket). Amúgy milyen kártya? Az SSD nem kártya.

2016. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Tölts le a Windows 7 Live Starter CD-t, írd lemezre, és bootolj arról. Ha az SSD-t nem tömörítetted vagy titkosítottad, akkor várhatóan így hozzáférsz a tartalmához, és le tudod menteni másik lemezegységre, ami kell belőle. Aztán töröld az SSD tartalmát, elsősorban az MBR szektort, a lemez legelső szektorát, amelyben a partíciós tábla is van. És jöhet a Windows 7 telepítése.
2016. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Bocs SSD meghajtó, merevlemez :D)
2016. szept. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!