Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha zenét akarok másolni a...

Ha zenét akarok másolni a telefonomra (Sony W200i), elkezdi a másolást, aztán megszakad, mondván. ". (fájl neve) nem másolható. A meghajtó nem találja a kért szektort. " Mi baja van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a probléma mostanában merült fel, eddig tudtam rá írni.


A telepítőlemezt újrafuttattam, az sem segített.

2008. okt. 2. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbál meg úgy, hogy a file nevébe ne legyen speciális karakter, és ékezet!
2008. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!
2008. okt. 4. 23:30
 4/6 anonim válasza:
Nekem is W200i van és nekem is a legtöbb zenét nem engedi ,hogy rakjam fel a memória kártyára mert másol és utanna kiírja a fájl nevét .........
2009. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is W200i telefonom van, és ez az ékezetes dolog nem segített... Annyira idegesít, hogy 2 másodperc lenne hátra és nem található a kért szektor.

Nekem az válik be, ha kihúzom, majd visszadugom, és 2 számot másol.. Aztán megint kiírja. Megint kihúzom és a többi és a többi.. és ez addig megy, amíg rá nm másoltam amit akartam =)

2010. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekemis ugyanez a problémám, és lehetséges amit az előbb mondott: lehet hogy kevés a hely rajta és ezért nemengedi hogy felmásold, mert én kipróbáltam: 22 mega helyem volt és csak egy 4-5 megás számot akartam felmásolni, kitöröltem egy másik számot ami sokat foglalt és utána felmásolta amit akartam.
2010. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!