Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell újratelepíteni a...

Hogyan kell újratelepíteni a laptopot?

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni a laptopomat de nem tudom hogy kezdjek neki. És a további programok telepítésére vagy amit magától rak fel ahhoz kell internet kapcsolat,

Valaki aki ért hozzá leírná a lépéseket?

Win 7-et akarok rárakni

Előre is köszi a válaszokat


2016. szept. 28. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Google a barátod, beírod: windows 7 telepítés és ott van lépésről lépésre.
2016. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. lépés: áthívod a gimis fiút a szomszédból

2. amíg a gépnél ül, adsz neki málnaszörpöt

3. könnyes búcsú

2016. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 De egy rántott hús is belefér még!
2016. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek
2016. szept. 28. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Lementesz mindent ami kellhet még a laptopról.

2. Ha nincs másik géped, akkor egy pendrive-ra lemented a laptop hálózati kártyájához tartozó drivert a gyártó honlapjáról, hogy legyen interneted a friss rendszeren.

3. Szerzel egy Windows 7 telepítő DVD-t vagy letöltöd valahonnan és csinálsz egy bootolható pendriveot.

4. Amikor indul a gép megnyitod a Boot Menu-t. (ha nem tudod melyik gomb hozza elő, ráguglizol)

5. Kiválasztod azt az eszközt amin a Windows 7 telepítő van.

6. Elvégzed a telepítést.

7. Feltelepíted az előzőleg lementett hálózati kártya drivert - > van interneted.

8. Minden más drivert megszerzel a netről.

9. Visszajössz a gyakorikerdesek.hu-ra és nyomsz nekem egy zöld kezet mert fogtam és leírtam lépésről lépésre azt, amit már előttem 10000000x leírtak az interneten.

2016. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom de nem fogsz kapni.


1) többször megfordult már a kérdés itt, használd a keresőt.

2) google-ben is találhatsz választ a kérdésedre sokkal jobban leírva, illusztrálva, sőt videós tutoriált is.

3) piszok hosszú lenne mindent lépésről lépésre leírni (feleslegesen) és senki sem veszi erre a fáradtságot azért mert lusta vagy használni a keresőt. alapvetően egyszerű, de vannak buktatói amire egyesével ki kellene térni, hogy "mi van ha...."

2016. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Nos ez az.. Aztán jön majd hogy, oké, de mi az a rendszer számára fenntartott partíció? és az kell? és ha nem volt particiónálva elég formázni? és a..? és a...?


:)


De akkor én is jó fej leszek:

[link]

2016. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!