Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-et lehetséges még...

Kérdezőférfi kérdése:

Windows 10-et lehetséges még ingyen telepíteni?

Figyelt kérdés
Megvan a win10 mert anno megvettem a win8-at és ingyen megkaptam tavaly, de egy év után ahogy ti is tudjátok elvileg nem lehet már megkapni! vennék sata3as winyot és rácsatlakoztatnám a régi sata2höz. csak telepíteni tudnám az újra vagy át is tudnám helyezn ia telepítő fájlokat az újra? mert ha nem akkor nincs értelme megvenni az új vinyot ha nem lesz meg a telepítőfájlok, ha gepasz van akkor nem tudom újrarakni max a win8at lemezről.

2016. okt. 1. 15:01
 1/9 Gábor_79 ***** válasza:
Elvileg egy jó ideje lehetséges win8-as licenszkulcsokkal aktiválni a tízest. Szóval azzal nem lenne gond, plusz van alternatív megoldás is. A telepítő fájlok áthelyezésénél a meglévő használt programokra gondolsz?
2016. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A win8-as kulcsot csak az ingyenes firssítési időszakban fogadta el, azután már nem.

Viszont ha már egyszer frissítetted a 8-at 10-re, akkor újra lehet telepíteni, telepítés után aktiválni fogja automatikusan a digitális licensszel, amit a géped alaplapjához kötött.

2016. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
alaplapjához van kötve? az jó! mert az is ki lesz cserélve. arra gondoltam konkréten hogy a régi winyohoz becsatlakoztatom az újat és a régiről nem csak rátelepítem hanem áthelyezem a win10 telepítési fájlait az újra. na ez lehetséges e még?
2016. okt. 2. 12:38
 4/9 A kérdező kommentje:
újratelepítés lehetséges a meglévő winyon, de azt nem tudom hogy az újra csak telepíteni vagy át is tudom e helyezni a win10 telepítő fájlait..
2016. okt. 2. 12:39
 5/9 Gábor_79 ***** válasza:
Várd meg az alaplapcserét! Akkor tudod áthelyezni a win 10 telepítő fájljait, ha az ISO formátumban van. Egyébként nem szükséges bűvészkedni a telepítővel, mert a szoftvergyártó lehetővé teszi a letöltését az érintetlen fájloknak bármikor. Azt arra a lemezre rakod, amelyikre akarod. Jellemzően a telepítés pendrive-ról folyik.
2016. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha alaplapot is akarsz cserélni, kösd a Digitális jogosultságot a Microsoft-fiókodhoz, ehhez fent kell már lennie az évfordulós frissítésnek. Olvasd el a részleteket itt:


[link]

2016. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:
Olyan módon van lehetőség áthelyezni a "telepítő fájlokat" -mert nem egészen volt egyértelmű a két utolsó kérdésed- , hogy klónozod a régi lemez tartalmát az újra. Ugyanaz lesz mindkét lemezen; később a régebbit törölheted.
2016. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
így van ez lenne a cél. hogy az újon rajta legyen a telepítőfájlal és jogosultsággal a win10 és ha ez megvan akkor a régit kiveszem mert lassú.
2016. okt. 2. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak köszönöm ezzel megoldottam a problémát így meglesz a telepítőfájl+ jogosultság az új winchesteremen. köszönöm.
2016. okt. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!