Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon jolenne ha...

Mit tegyek? Nagyon jolenne ha valaki tanácsolna valamit

Figyelt kérdés
Még pár éve megvettem a Witcher 3 játékot, játszottam is vele ki is vittem. Kés˜őbb kitöröltem majd nemrég ismét telepitettem, viszont jöttek frissítések azokat is letöltöttem de megzavarodott a játék,nem akar tovább engedni még az első küldetésnél és a parton is fekete vonalak vannak, meg a malom lapátjai helyett fekete háromszögek vannak . Mar ujbol telepítettem de nem frissitettem akkor meg ment szepen rendesen csak most megvettem az egyik DLC-t is es akkor mar kell frissíteni

2016. okt. 1. 16:01
 1/1 fersk ***** válasza:

Az udvarra vitted ki? Akkor megfázott...

Viccen kívül: Videokártya driver frissítés, ha a legújabb van fenn, akkor egy régebbire 'downgrade'...

2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!