Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostanában miért van az hogy...

Mostanában miért van az hogy egy újonnan kiadott játék főhőse néger?

Figyelt kérdés

Itt gondolok a Maffia 3.-ra , Fifa 17 , Battlefield 1 stb stb ...


Nem furcsa ez egy kicsit sem :D?!


2016. okt. 3. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem is irritál. Nem tudom beleélni magam a karakterbe. De a legrosszabb, hogy nem is engedik customizeolni a karaktereket. Maffia-ban is lehetne két történet szál, az egyikben KKK-sokat verő feka vagy, a másikban meg, pont, hogy KKK-s.
2016. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában? Ez már régebben is így volt, a DOS-os érában,sőt, a Nintendós korszakban is akad rá bőven példa.

Ugyanúgy ahogy egy játék főhőse lehet kutya, macska, földönkívüli, monszter, meg úgy alapjában véve bármi.

2016. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagy kaland, annak idején meg a filmekben mindig fekete volt a rendőrfőnök. És akkor mi van? :D
2016. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:-) Nekem ez még nem tűnt fel. Amikkel én tolom, ott választható a karakter, vagy nem élőlény, szóval nem tudom pl., hogy a kocsim/űrhajóm néger, vagy sem...
2016. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23:51 jogos :))) Egyébként meg honnét lehetne tudni, hogy egy űrhajó néger? :DDD
2016. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem is zavar. De hát most van a politikai korrektség "aranykora".


A bf1 különösen felbasz, mert kb nem,is voltak fekák az első vh-ban

2016. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, k... sok feka volt az 1. világháborúban :D
2016. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja, csak nem az európai harctereken
2016. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öhm.. de, elsősorban ott.
2016. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, egy kicsit sem furcsa. Legfeljebb ha idióta fotelnáci az ember. Akármilyen furcsa, léteznek sötét bőrű emberek. Tudom, ezt nektek nehéz feldolgozni, de a tény ettől még tény marad.

A FIFA-nak és a Battlefieldnek pedig több száz "főhőse" van, így aztán végképp értelmetlen a kérdés.

2016. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!