Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet Steamon szintet...

Hogy lehet Steamon szintet lepni? VALAKI Kerem nagyarazza el errhetoen.

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tölts föl 5 eurót, majd költsd el.


Máris 1. szintű leszel.


-Nem, nem lehet kézpénzel.


-Csak is bankkártyával lehet vagy paypallal fizetni.


-Nem, nem tudsz szintetlépni steam kulcsokkal, csak steames vásárlással.

2016. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A cserekártyákból kitűzőket kell barkácsolnod, a kitűzők adnak tapasztalati pontot, és a pontokkal tudsz szintet lépni
2016. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VikATanacsTalan ***** válasza:
Én most épp 6. szintű vagyok, de nem emlékszem, hogy valaha is foglalkoztam volna a kártyák készítésével. Viszont megadtam a telefonszámomat, van néhány "barátom", közzétettem egy képernyőmentést, feliratkoztam egy elemre a Steam Műhelyben, stb. Mind-mind ért valamennyi tapasztalati pontot.
2016. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 polczerboldi válasza:
Egy módon tudod megoldani készpénzel.Veszel paysafe kártyát benzinkúton vagy valahol és egyes oldalakon tudsz venni steam pénz feltöltő kódot paysafe kártyával
2016. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ne szórakozzatok már vele. Nem kell venned semmit. Csak játszani kell stealmos játékokkal. Azok bizonyos teljesítmény után akció kártyákat adnak és azzal együtt tapasztalati pontot is.

Vagy hívj meg 5 barátot. Amúgy meg semmi értelme a stealmos szintnek csak az látszik belőle mennyit ülsz a gép előtt :)

2016. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!