Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meik a világ legjobb leptophüt...

KULOGO666 kérdése:

Meik a világ legjobb leptophütöje amit egy atlag laptophoz lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 03:34
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

A laptopok hűtését alátét hűtővel lehet segíteni, én egy ilyen thermaltake-et használok:

[link]


Az egyel újabb típus 7-8 ezer között kapható, USBn csatlakozik a géphez, 23cm-es ventilátorral segíti a hűtést:

[link]


Nálam játék közbe ha nem megy akkor a proci is és a vga is 90-95 fok közt alakul ha működik akkor 78-82 fok.

17"-os gépem van :)

2016. okt. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A leptop és a laptop nem kompatibilisek egymással. Vigyázz, ne keverd össze őket, mert az elegy fokozottan robbanásveszélyes.


Sok történetet ismerünk, amikor valaki leptophűtőt próbált laptophoz csatlakoztatni, és az életével fizetett.

2016. okt. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-érdekes ,nekünk 4 lapi is megy az irodában,de még + hűtő egyikhez sem kellett...
2016. okt. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen csak én nem irodai munkára meg netezésre használom hanem nagyon komoly 3D-s tervezésre és bár elég brutális a laptop vagy leptop mindegy kiis fizettem érte egy zsáknyi pénzt de nekem nem tetszik mikor komolyabb részhez érek a tervezésben akkor felmegy a höfoka eléggé magasra
2016. okt. 9. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!