Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olcsó gamer...

Tudtok mondani olcsó gamer videókártyát?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

definiáld olcsó!


Egy titan x(p)-hez képest a gtx1080 is olcsó

2016. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen összegből, milyen gépbe, mik az igények? Új vagy hasznát is szóba jöhet? Az olcsó és az erős fogalom ritkán szerepel együtt egy videokártyánál...inkább vagy olcsó vagy jó. Vannak bizonyos best-buy termékek a különböző árkategóriákban, ezekre kéne rárepülni.

Valahonnan innen kezdődik a "gamer" kategória és ez a cucc ennyiért tényleg remek vétel lehet:

[link]

2016. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát olyan 35ezer körül vennék bele, procim az AMD Athlon II X3 450, nem a legjobb de szerintem nem kell újat vennem még, van 8gb ramom
2016. okt. 9. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor az rx460 kb az egyetlen esélyes.

Vagy az nVidia oldaláról a gtx950 használtan

2016. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35-ért újonnan az RX460 a legjobb, de egy Athlon II X3 szerintem kicsit siralmas mellette...minimum egy Phenom II X4 illene mellé sztem, ha olcsón le tudnád cserélni.
2016. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én innen válogatnék:

[link]

Nézegesd át az árakat és ha találsz valamit az átlagnál olcsóbban akkor (kellő körültekintés után) csapj le rá!

G.

2016. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!