Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan jött ez az F meghajtó?

Honnan jött ez az F meghajtó?

Figyelt kérdés

Na, az történt h nagyban gépezek belépek a C meghajtóba akkor veszem észre h közben lett egy ESP (F) meghajtóm is.

Ez még nem is lett volna akkora gond, de nem tudom megnyitni. Kiírja h nincs rá engedélyem aztán azt h a tulajdonságoknál keressem meg a biztonság fület és ott módosìtsam. Ezzel csak egy gond van , nincs ott olyan fül, egyszerüen hiányzik, minden más ott van. Am. 500MBos és abból a szem 16 foglalva van.

Am. Win10



2016. okt. 9. 16:34
 1/4 farkas.pista5 válasza:
Szerintem ez egy win10 bug (amugy neked eredeti a win?) szoval nekem is az e-meghajto helyen van a d meghajto. Es neg amikor friss volt a gepemen a win10 bedugtam a pendrivot es meg mai napig itt vab hogy kiadas .... Data traveller..
2016. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van a C meg van a D (ez a DVD meghajtó). Most meg csak lett pluszban egy F amit nem is tok használni meg semmi.

Am. eredeti win

2016. okt. 9. 20:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Na közben megjött egy frissítés és eltünt az F most minden a régi. Lehet h letöltött előre v.mit ami kellett a frissítéshez? Váczy nemtom mi volt ez
2016. okt. 9. 21:26
 4/4 A kérdező kommentje:
*vagy
2016. okt. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!