Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 5s nagyon kis víz ment...

Iphone 5s nagyon kis víz ment bele és a kijelzőjén lehet látni persze az alján egy kicsit és baloldalt a feléig. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Egyből kikapcsoltam és vagy 6órája nem kapcsoltam be és reggel szeretném.Persze szintén 6óra azaz 12 órán keresztül nem kapcsolnám be csak utána mert szükségem lenne rá. Az oka hogy belement hogy az asztalon volt és vizes volt kicsit az asztal. Az ujjlenyomatos gomb működik és minden működik rajta, ki se kapcsolt mikor víz ment bele, és mint írtam hol látható a kijelzőn, annál tovább nem ázott be. Lehetséges hogy nem lesz baja? Az aksijánál pont nincs víz.
2016. okt. 9. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Kuka
2016. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!