Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer szemüveg, megéri vagy...

Wolfyg11 kérdése:

Gamer szemüveg, megéri vagy jobb egy sima szemüveg is (minimális drioptivál kb. :0. 0-0.5) vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Ha Gamer szemüveg akkor milyet vagy inkább melyiket érdemes megvenni. Olvastam ilyeneket, hogy olyat kell venni ami véd a kék fénytől stb., de melyik ez?

Ha pedig jó egy sima szemüveg is abból milyen kellene?

Mire is jó egyáltalán mit várjak tőle?



2016. okt. 11. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Mire kellene, vagy mit vársz tőle?


Esetleg jobban kíméli a szemedet, azonkívül nem tudom, hogy van e nagyobb jelentősége egy ilyennek. Amúgy szemüveges vagy, vagy szemészeten megnézetted a szemed? (Lehet ilyen szemüveg vétel előtt érdemes lenne megnézetni)

2016. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez úgynevezett gémer szemüveg egy humbuk lehúzás szerintem. Evidens, hogy akinek rossz, rosszabb a szeme az átlagosnál, az ne bambulja egész nap a monitort. Akinek meg egészséges, annak meg nem kell. Hogy színt szűr, meg kontrasztot javít....hát nem tudom, nekem kicsit fogyasztói társadalom szaga van. Egy rossz monitornál, TV-nél szerintem semmit nem ér.


Mindenféleképpen szemész és ha indokolt, megmondja milyen szemüveget hordj. :)

2016. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges csak rengeteget ülök számítógép előtt.
2016. okt. 22. 14:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazából sikerült is meggyőzni, hogy felesleges.
2016. okt. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!